Waterlodge Goudule van buiten, met het terras en een parasol Waterlodge Goudûle van buiten, met het terras en de parasol
De lange tafel met loungebanken en ramen op het groen Hangmat tussen twee bomen aan de rand van het weiland
Keuken met lange eettafel en zes stoelen Slaapkamer met tweepersoonsbed tegen de houten wand

Waterlodge Goudûle

  • 4.85 / 5
  • 70 m2
  • Apart toillet
  • Familiehuis
  • Houtkachel

Waterlodge Goudûle, een natuurhuisje voor twee personen nabij het water

Waterlodge Goudûle staat op Pean-buiten Akkrum, direct aan Nationaal Park De Alde Feanen. Twee personen, een slaapkamer, een badkamer. En je hond mag mee.

  • 2
  • ongeveer 70 m²
  • 1 kamer met 2 bedden die tegen elkaar aan staan.
  • 1
  • Toegestaan
  • Gratis tot 60 dagen voor aankomst, als je rechtstreeks bij ons boekt
  • Geschikt groepen tot max. 16 personen (familieweekend of vergader locatie)

Buitenkant

Waterlodge Goudule van buiten, met het terras en een parasol

Pean-buiten

Woonkamer

De lange tafel met loungebanken en ramen op het groen

Keuken

Keuken met lange eettafel en zes stoelen

Slaapkamer

Slaapkamer met tweepersoonsbed tegen de houten wand

Douche

Inloopdouche met glazen wand en groene tegels

Terras

Vlonderpad langs het huis met een bank met kussens tegen de gevel

Ligging

Luchtfoto van Waterlodge Goudule tussen de bomen, met het water erachter

Voor hoeveel personen is Waterlodge Goudûle?

In Waterlodge Goudûle slaap je met twee personen, in een slaapkamer. Er is een badkamer. Het huisje heeft een eigen terras en rondom ligt ongeveer 400 m² vrije ruimte. Goudûle is ook samen met Ljip en Skries te boeken, als Swarm, voor tien tot zestien personen. Binnen Swarm is dit het huis waar de groep kookt en eet. Waterlodge Goudûle is een van de twaalf waterlodges op Pean-buiten Akkrum. Zeven van die twaalf delen een grote steiger met terras en picknicktafel, op zeventig meter van het huis. Goudûle is er daar een van. En je hond mag mee. Je betaalt 25 euro per hond per verblijf. Dat is een meerprijs, geen borg. Een hond kan altijd, twee ook. Meer dan twee gaat in overleg.

Wat is er aanwezig in Waterlodge Goudûle?

  • Onbeperkt gratis Wifi
  • Badhanddoeken inbegrepen
  • Keukenlinnen inbegrepen
  • Bedlinnen (opgemaakte bedden) optioneel bij te boeken
  • Geluidssysteem
  • Basis benodigdheden om te koken
  • Vaatwasser
  • Magnetron
  • Oven
  • Kookplaat
  • Waterkoker
  • Nespresso koffiezetapparaat
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Föhn
  • EHBO doos
  • Babybedje (op verzoek)
  • Kinderstoel (op verzoek)

Wat kun je doen vanaf Waterlodge Goudûle?

 

    • Pean-buiten Akkrum ligt direct aan open vaarwater

 

 

 

    • Gemeenschappelijke steiger met terras en picknicktafel aan het meer

 

Pean-buiten ligt direct aan de Wijde Ee, vaarwater dat deel uitmaakt van het vaargebied rond De Alde Feanen. Vanaf dit meer vaar je gemakkelijk noordoost (zonder bruggen) naar Grou of Nationaal Park De Alde Feanen met de dorpen Eernewoude en de Veenhoop. Vaar je zuidwest dan kom je in Akkrum, Terherne en op het Sneekermeer. Beleef dit gebied vanaf het water met kano, supboard, sloep of zeilboot. Door de verscheidenheid is het vaarwater zeer geschikt voor beginners en gevorderde watersporters. Daarnaast zijn er in de omgeving diverse fiets- en wandelmogelijkheden. De afwisseling van weilanden en vaarwater typeert het Friese landschap. De voorzieningen van horeca en cultuur zijn in de verschillende dorpen als Akkrum, Grou, de Veenhoop en Aldeboarn uitstekend. Suggesties voor uitjes vind je onder onze activiteiten. Akkrum (4 km) is met de auto of fiets over een landelijke slingerweg te bereiken. Soms moet je even wachten als de koeien binnengehaald worden voor het melken bij onze buurman. In Akkrum vind je een supermarkt, slager, bakker, drogist, kaaswinkel, boekwinkel en een aantal restaurants. Bij ons kun je diverse boten huren. Met 15 minuten varen ben je in het watersportdorp Grou, met een ijssalon, verschillende restaurants – en een echte ‘Boot’schappensteiger. Pean heeft vaarroutes beschikbaar die je met de elektrische sloep of een valk kunt uitproberen. De boten huur je eenvoudig bij je vakantiehuisje.

Kun je hier ook in de winter terecht?

Ja, Waterlodge Goudûle is het hele jaar door te boeken. Binnen brandt een houtkachel. En de drijvende sauna op Pean-buiten Akkrum kun je per tijdsblok van twee uur reserveren.

Ligging

Luchtfoto van het terrein van Pean-buiten Akkrum met een pijl naar Waterlodge Goudûle

Plattegrond

Plattegrond verticaal goudule natuurhuisje aan het water.

Waterlodge Goudûle in beeld

Het huis van buiten, gezien vanaf het pad door het groen
Hangmat tussen twee bomen aan de rand van het weiland
Toilet met turquoise tegels en een fonteintje

Tips in de buurt.

Alle tips

In de omgeving van Pean-buiten is er volop gelegenheid om horeca te ontdekken.

Tips in de buurt.

In de omgeving van Pean-buiten is er volop gelegenheid om horeca te ontdekken.

video update
video update
video update
video update
video update
video update

Tip van Natasja

Ik hou enorm van zwemmen op Pean-buiten. Dat is echt een aanrader voor jou.

Mijn andere drijfveer is duurzaamheid. Goed zorgen voor onze aarde en onze mensen vindt ik heel belangrijk. Daar neem ik op duurzame dinsdag steeds een kort filmpje over op.

Duurzaamheid met Natasja

Tip van Esther

Als je op Pean-buiten bent kun je de Elf Friese Steden gaan bezoeken. Dat is echt een aanrader.

Ontdek de Elf Friese Steden

Tip van Yvonne

Pean-buiten is werkelijk schitterend aangelegd. Hou je ogen en oren open en je ziet dat je midden in de Friese natuur bent.

Contact met ons team

Tip van Emil

Ga lekker varen. En…. voel dat je kunt ontstressen op Pean. Het is hier heerlijk.

Lekker varen in Friesland

Tip van Sanne

Het is hier een soort eilandje. Een oase van rust en ruimte. Dat kun je hier echt beleven.

Tip van Rienk

Ga het water op! Pean-buiten ligt aan de Friese meren. Dus daar kun je met een natuurhuisje aan het water 100% van genieten.

75%

Beoordelingen 4.85 / 5

wij zijn in alle opzichten positief verrast!

Wij hadden bij Pean-buiten Akkrum de Swarm gehuurd, 3 huisjes naast elkaar. Heerlijk om aan de lange tafel in Goudule te zitten. Ook Skries en Ljip zijn top huisjes. Wij hebben genoten en komen zeker terug

Michelle
Verbleef in: Waterlodge Skries
Deze plek is echt een aanrader voor heidagen

Heerlijke heisessie gehad op Pean-buiten met ons team van 12. Ruime huisjes, uitzicht op het water (wauw), en Jannies catering was top. De tocht met de elektrische sloep naar Grou maakte het avontuur compleet. Aanrader voor elke heidag!

Team Gasunie
Gemeinsame Zeit mit viel Privatsphäre

Wir waren mit vier Paaren bei Pean-buiten. Die Aufteilung auf mehrere Lodges war praktisch: gemeinsame Zeit am Wasser, abends Rückzugsmöglichkeiten. Gute Ausstattung und viel Platz.

Freundeskreis aus Münster
Verbleef in: Pean-buiten